Uchwyt meblowy relingowy 310mm miedziany z łezkami na końcach
196,00 zł zawiera 23% VAT
16 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-90018 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Miedź szczotkowana |
| Dł x Wys | 310 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 256 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Jeśli szukasz wyjątkowego elementu, który odmieni wygląd Twoich mebli, to ten mosiężny reling o długości 310mm i w kolorze miedzi idealnie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach, a zwłaszcza w kuchni, salonie i garderobie. Piękny design, doda nowoczesnego stylu i elegancji, a odpowiednio wykończone detale sprawią, że Twoje meble nabiorą nowego, unikalnego charakteru. Uchwyt nadaje się do ciężkich szuflad, lodówki i zmywarki.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 3 dni roboczych.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.















