Uchwyt meblowy relingowy ze stali nierdzewnej SENZA długość 364mm
220,00 zł zawiera 23% VAT
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-9024 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Stal nierdzewna chirurgiczna |
| Wykończenie | Stal szlifowana |
| Dł. x Szer. x Wys. | 364 x 10 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 320 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt ze stali chirurgicznej SENZA o długości 364 mm to idealna propozycja ekskluzywnego uchwytu relingowego, która uzupełnia naszą całą kolekcję SENZA. Uchwyt do mebli występuje w czterech wybarwieniach: czekoladowym, stalowym, mosiężnym szczotkowanym, zabezpieczonym lakierem przeciw utlenianiu oraz czarnym. W kolekcji Senza dodatkowo posiadamy uchwyty relingowe o długości 140mm, 172mm, 236mm i 300mm oraz gałki G5 oraz G3. Całość pozwoli Państwu na wykorzystanie produktów w różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie, łazienki oraz sypialnie.
Kolekcja Senza jest uchwytem wykonywanym i zaprojektowanym przez nas. Wyróżniają się wyjątkową formą oraz niespotykaną, naturalną kolorystyką, która idealnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.
Dodatkowo w uchwycie stalowym Senza można zamontować kulki kamienne, stalowe i mosiężne. Jest to opcja dodatkowa wyceniana indywidualnie i na specjalne zamówienie, w celu zamówienia prosimy o kontakt mailowy. Kulki kamienne, jak w przypadku naszych kielichów mają niespotykane wybarwienia: biały z szarą żyłką Howlit, niebieski Sodalit, czarno-biały Jaspis Zebra, beżowy trawertyn, beżowy w kropki Jaspis Dalmatyński, różowy Kwarc, zielony Agat, czarny Obsydian.
Uchwyty montujemy i pakujemy po złożeniu zamówienia. W przypadku braku na stanie informujemy o czasie realizacji – najczęściej ok 20 dni roboczych.
Czas realizacji dla dostępnych komponentów to 4 dni robocze.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




















