Uchwyt meblowy mosiężny relingowy klasyczny 1 długość 190mm
155,00 zł zawiera 23% VAT
14 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-10810 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Dł x Wys | 190 x 35 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 160 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt meblowy – relingowy kolor mosiądz szczotkowany klasyczny model 1.
Długość 190 mm, Wysokość: 35 mm, średnica maksymalna poprzeczki 12 mm;
Otwór montażowy – gwint wewnętrzny M4.
W zestawie: Uchwyt meblowy 1szt. śruby M4 o długości 22mm – 2 szt. 25 mm – 2 szt.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 3 mm.
– Kolor: mosiądz
Jeśli posiadacie państwo front mebla o innej grubości niż 18 mm prosimy o informację. Do uchwytu możemy dołączyć śruby M4 o długości :22, 25, 28, 35, 40, 45 mm
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Wysyłka do 4 dni roboczych
W przypadku braku na magazynie prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu dostępności.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.






















