Uchwyt meblowy mosiężny Klasyczny 4 srebrny połysk
156,00 zł zawiera 23% VAT
Aktualnie produkt jest w przygotowaniu
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-10822 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny Połysk |
| Dł x Wys | 142 x 32 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 128 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt meblowy mosiężny klasyczny 4 w wykończeniu srebrny połysk to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dodać elegancji i charakteru swoim meblom. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, ten uchwyt nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania. Jego klasyczny design, o długości 142 mm, doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz – od nowoczesnych po tradycyjne.
Łatwy w montażu, uchwyt świetnie sprawdzi się zarówno w klasycznej kuchni, łazience, jak i w sypialni. Dzięki uniwersalnej kolorystyce oraz klasycznemu wyglądowi, z łatwością wkomponuje się w meble z różnych materiałów i wykończeń. Dodatkowo występuje w kolorze mosiężnym szczotkowanym oraz starzonym.
Decydując się na nasz uchwyt, inwestujesz w ponadczasową estetykę oraz funkcjonalność. Nie tylko zwiększysz komfort użytkowania swoich mebli, ale również wzbogacisz ich wygląd o elegancki akcent. To drobny detal, który czyni wielką różnicę. Wybierz uchwyt meblowy mosiężny klasyczny 4 w kolorze srebrnym i ciesz się wyjątkowym stylem w swoim domu w stylu klasycznym
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 3 dni roboczych.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




















