Uchwyt relingowy czarny kryształ z nóżką DO WYBORU
od 82,00 zł
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-4712 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Szkło kryształowe w kolorze czarnym i mosiądz |
| Wykończenie | mosiądz szczotkowany, srebrny połysk, czarny matowy |
| Dł x Wys | 50mm, 80mm, 150mm, 220mm x 35 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | -, -, 96mm, 160 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | TAK |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyty kryształowy w kolorze czarnym to nasza kolejna propozycja uchwytu meblowego, o wyjątkowej formie. Bazą uchwytu do mebli jest pręt wykonany ze sztucznego szkła kryształowego w różnych wybarwieniach i rozmiarach, osadzonych na mosiężnych nóżkach o różnorodnych kolorach i kształtach.
Uchwyt kryształowy w kolorze czarnym występuje w długościach 50mm, 80mm, 150mm oraz 220mm, nóżki są wykonane z mosiądzu w kolorze czarnym matowym, srebrnym połysku oraz mosiądzu pokrytego bezbarwnym lakierem zabezpieczającym mosiądz przeciw utlenianiu. Nóżki występują w dwóch kształtach, przedstawionych na zdjęciach.
Produkt ten pozwala na pełną swobodę w personalizacji produktu, może łączyć ze sobą różne kolory prętów i nóżek, co pozwoli idealnie dopasować się do różnego rodzaju wnętrz.
Idealnie sprawdzi się do mebli takich jak komody, szafy, toaletki. Natomiast nie zalecamy stosowania ich do lekkich frontów. Uchwyt z Kryształem to idealna propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie komfort użytkowania, a jednocześnie wyjątkowy i niespotykany design.
Otwór montażowy – gwint wewnętrzny M4. W zestawie z uchwytem dodajemy śruby M4 o długości 25 mm -2 szt. Każdy element jest poddany ręcznej obróbce wykończeniowej – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
W przypadku braku na magazynie komponentów o czasie realizacji informujemy indywidualnie do zamówienia.
Przeznaczenie i użytkowanie
| Przeznaczenie | Uchwyt do mebli wewnętrznych, dekoracyjny |
| Nie stosować |
Meble kuchenne, meble o wysokim i podwyższonym natężeniu użytkowania – meble kuchenne, główne szafki łazienkowe, powierzchnie szklane, meble dziecięce, blisko źródeł ciepła |
| Fronty | Maksymalne dopuszczalne wymiary frontu to 600 x 400mm |
| Szuflady | Maksymalne obciążenie robocze szuflady: 4kg |
| Montaż |
Zgodnie z instrukcją. Pozostawić dostęp do śruby montażowej w celu dokręcenia lub demontażu. W przypadku szuflad o szer. powyżej 300 mm nie stosować pojedynczego uchwytu. |
| Dodatkowe informacje |
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci Nie przekręcać uchwytu w trakcie montażu, Nie przekręcać uchwytu w trakcie użytkowania, Postępować zgodnie z instrukcją przesłaną po zakupie. |

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.






































































