Uchwyt meblowy akryl dymiony 80 mm i nóżką czarny mat
65,00 zł zawiera 23% VAT
35 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-4017 |
| Typ | Gałka meblowa / T-bar |
| Materiał | Akryl dymiony i mosiądz |
| Wykończenie | Czarny mat |
| Dł x Wys | 80 x 35 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyty akrylowy z czarną nóżką to nasza kolejna propozycja uchwytu meblowego, o wyjątkowej formie. Bazą uchwytu jest pręt wykonany z akrylu w różnych wybarwieniach i rozmiarach. Uchwyt z Akrylem to idealna propozycja dla Klientów, którzy cenią sobie komfort użytkowania, a jednocześnie wyjątkowy i niespotykany design. Produkt ten pozwala na pełną swobodę w personalizacji produktu, może łączyć ze sobą różne kolory prętów i nóżek, co pozwoli idealnie dopasować się do różnego rodzaju wnętrz. Idealnie sprawdzi się na małych frontach komód, toaletek i lekkich szuflad.
Przeznaczenie i użytkowanie
| Przeznaczenie | Uchwyt do mebli wewnętrznych, dekoracyjny |
| Nie stosować |
Meble kuchenne, meble o wysokim i podwyższonym natężeniu użytkowania – meble kuchenne, główne szafki łazienkowe, powierzchnie szklane, meble dziecięce, blisko źródeł ciepła |
| Fronty | Maksymalne dopuszczalne wymiary frontu to 600 x 400mm |
| Szuflady | Maksymalne obciążenie robocze szuflady: 4kg |
| Montaż |
Zgodnie z instrukcją. Pozostawić dostęp do śruby montażowej w celu dokręcenia lub demontażu. W przypadku szuflad o szer. powyżej 300 mm nie stosować pojedynczego uchwytu. |
| Dodatkowe informacje |
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci Nie przekręcać uchwytu w trakcie montażu, Nie przekręcać uchwytu w trakcie użytkowania, Postępować zgodnie z instrukcją przesłaną po zakupie. |

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.














