Uchwyt meblowy 410mm mosiądz szczotkowany z łezkami model 2
255,00 zł zawiera 23% VAT
Aktualnie produkt jest w przygotowaniu
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-6113 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Dł x Wys | 410 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 320 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt meblowy, reling mosiężny szczotkowany, z łezkami na końcach model 2, o długości 410 mm, to propozycja uchwytów, które sprawdzą się w każdym wnętrzu, a zwłaszcza w kuchni. Uchwyty relingowe są bardzo wygodne w użyciu, a jednocześnie nie straciły na pięknym designie. Nadaje się do mebli takich jak, lodówka, zmywarka i szafy wysokich frontów oraz ciężkich szuflad. Ta minimalistyczna kolekcja występuje w sześciu kolorach: złotym, srebrnym, czarnym, mosiężnym szczotkowanym, a także na specjalne zamówienie: mosiężnym starzonym, czekoladowym i szarym. Uchwyt występuje w trzech długościach. Uchwyt został zabezpieczony lakierem przeciw utlenianiu.
Wszystkie wybarwienia uchwytów meblowych, wykonanych z mosiądzu w kolorze złotym szczotkowanym , czarnym, srebrnym i złotym, można ze sobą łączyć, bez większej obawy o różnice kolorystyczne.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 3 dni roboczych.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.
















