Uchwyt meblowy 183mm kolor srebrny szczotkowany z łezkami
155,00 zł zawiera 23% VAT
Aktualnie produkt jest w przygotowaniu
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-6171 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny szczotkowany |
| Dł x Wys | 183 x 33 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 128 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Jeśli szukasz wyjątkowego elementu, który odmieni wygląd Twoich mebli, to ten mosiężny reling, w kolorze srebrny szczotkowany, idealnie sprawdzi się we wszystkich wnętrzach, a zwłaszcza w kuchni, salonie i garderobie. Piękny design, doda nowoczesnego stylu i elegancji, a odpowiednio wykończone detale sprawią, że Twoje meble nabiorą nowego, unikalnego charakteru. Uchwyt nadaje się do ciężkich szuflad, lodówki i zmywarki. Jego atutem jest to, że występuje w wielu długościach, dlatego możesz wyposażyć w pełni swoje meble kuchenne. Występuje również w kolorze srebrny połysk i mosiężny szczotkowanym.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.


















