Gałka mosiężna gładka 37x28mm kolor starzony
82,00 zł zawiera 23% VAT
3 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Informacje Dodatkowe
| Nr katalogowy | U-1082S |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiężny starzony |
| Średnica x Wys | 28x 37 mm |
| Średnica podstawy | 22 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Gałka meblowa mosiężna wykonana z litego mosiądzu o starzonym i szczotkowanym wykończeniu. Klasyczna forma w kształcie subtelnej, zaokrąglonej kuli dodaje meblom elegancji i szlachetnego charakteru. Gałka jest solidna, przyjemna w dotyku i odporna na codzienne użytkowanie, dzięki czemu doskonale sprawdzi się w szafkach, komodach, szufladach czy meblach kuchennych.
Ponadczasowy odcień ciepłego, starzonego złota pięknie komponuje się z naturalnym drewnem, czernią oraz beżami. Idealna dla wnętrz w stylu klasycznym, modern classic.
Otwór montażowy – gwint wewnętrzny M4. W zestawie z uchwytem dodajemy śruby M4 o długości 25 mm – 1 szt. Każdy element jest poddany ręcznej obróbce wykończeniowej – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
W przypadku braku na magazynie o czasie realizacji informujemy indywidualnie do zamówienia.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




















