Gałka meblowa kielich K3-16 srebrny kamień DO WYBORU
od 180,00 zł
Darmowa dostawa od 400zł
Informacje dodatkowe
| Nr katalogowy | U-11080T |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny połysk, szczotkowany |
| Kamień/ Kulka | Do wyboru: Trawertyn, Zielony Agat, Różowy Kwarc, Czarny Obsydian, Biały Howlit, Niebieski Sodalit, Jaspis Zebra, Jaspis Dalmatyński, Levanto Rosso
Kulka mosiężna w połysku, mosiężna szczotkowana, srebrna w połysku, drewniana orzechowa |
| Średnica x Wys | 52 x 35 mm |
| Średnica podstawy | 16 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Uwaga – kielich z kamienną kulą montujemy w sposób trwały po złożeniu zamówienia.
Kula jest wykonana z kamienia naturalnego, wzór kamienia nie ma powtarzalności, ma różną strukturę i mogą występować w nich małe dziurki, a w przypadku Trawertynu, kamień będzie miał całą porowatą strukturę.
Czas realizacji dla dostępnych komponentów to 3 dni robocze.
Widoczne w karcie produktu zamówione uchwyty według koncepcji Kupującego z oferowanych przez Sprzedawcę części to towar służący zaspokajaniu jego indywidualnych potrzeb w rozumieniu art. 38 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (t.j. Dz. U. z 2024 r., poz. 1796 ze zm.), a zatem od umów, których przedmiotem jest tego rodzaju towar Kupującemu nie przysługuje prawo odstąpienia. Dlatego też w przypadku tego rodzaju zakupu zaleca się uprzednie skorzystanie z możliwości zamówienia uchwytu testowego celem weryfikacji czy przyjęta koncepcja przez Kupującego rzeczywiście odpowiada jego oczekiwaniom.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.


































































