Uchwyt meblowy – Gałka ozdobna ze szkła dmuchanego
249,00 zł zawiera 23% VAT
Produkt dostępny na zamówienie
Darmowa dostawa od 400zł
Informacje dodatkowe
| Nr katalogowy | U-SA003 |
| Typ | Gałka |
| Materiał | Szkło artystyczne dmuchane, Mosiądz |
| Wykończenie | Element mosiężny: mosiądz szczotkowany
Szkło dmuchane przezroczyste z kolorowym DO WYBORU: Brązowe, Przezroczyste, Szare, Czerwone lub inny kolor na specjalne życzenie |
| Średnica x Wys | 50-60mm x 60 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | – |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | NIE |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Przyjmujemy indywidualnie do zamówienia.
Przeznaczenie i użytkowanie
| Przeznaczenie | Uchwyt do mebli wewnętrznych, dekoracyjny |
| Nie stosować | Meble kuchenne, meble o wysokim i podwyższonym natężeniu użytkowania – meble kuchenne, główne szafki łazienkowe, powierzchnie szklane, meble dziecięce, blisko źródeł ciepła |
| Fronty | Maksymalne dopuszczalne wymiary frontu to 600 x 400mm |
| Szuflady | Maksymalne obciążenie robocze szuflady: 4kg |
| Montaż | Zgodnie z instrukcją.
Pozostawić dostęp do śruby montażowej w celu dokręcenia lub demontażu. W przypadku szuflad o szer. powyżej 300 mm nie stosować pojedynczego uchwytu. |
| Dodatkowe informacje | Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci
Nie przekręcać uchwytu w trakcie montażu, Nie przekręcać uchwytu w trakcie użytkowania, Postępować zgodnie z instrukcją przesłaną po zakupie. |

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.






















