Uchwyt meblowy mosiężny relingowy SEGNO długość 498mm
245,00 zł zawiera 23% VAT
Aktualnie produkt jest w przygotowaniu
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-2066 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiądz szczotkowany |
| Dł. x Szer. x Wys. | 498 x 10 x 30 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 391 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt mosiężny SEGNO o długości 498mm to idealna propozycja ekskluzywnego uchwytu relingowego, która uzupełnia naszą całą kolekcję SEGNO. Uchwyt do mebli występuje w dwóch wybarwieniach: mosiężnym szczotkowanym, zabezpieczonym lakierem przeciw utlenianiu oraz czarnym. W kolekcji Segno dodatkowo posiadamy uchwyty relingowe o długości 217mm, 298mm i 398mm oraz gałki G10. Całość pozwoli Państwu na wykorzystanie produktów w różnych pomieszczeniach, takich jak kuchnie, łazienki oraz sypialnie.
Kolekcja Segno jest uchwytem wykonywanym i zaprojektowanym przez nas. Wyróżniają się wyjątkową formą oraz niespotykaną, naturalną kolorystyką, która idealnie wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie.
Kolorystyka naszych uchwytów meblowych, wykonanych z mosiądzu, będzie pasować do innych modeli wykonanych również z tego materiału.
Uchwyty pakujemy po złożeniu zamówienia. W przypadku braku na stanie informujemy o czasie realizacji – najczęściej ok 20 dni roboczych.
Czas realizacji dla dostępnych komponentów to 3 dni robocze.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




























