Uchwyt meblowy mosiężny klasyczny 3 srebrny połysk
165,00 zł zawiera 23% VAT
2 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Dane techniczne
| Nr katalogowy | U-10815 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Srebrny w połysku |
| Dł x Wys | 146 x 35 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 128 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | NIE |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt meblowy mosiężny klasyczny 3 srebrny połysk to idealne rozwiązanie dla tych, którzy pragną dodać elegancji i charakteru swoim meblom. Wykonany z wysokiej jakości mosiądzu, ten uchwyt nie tylko przyciąga wzrok, ale także zapewnia trwałość i niezawodność użytkowania. Jego klasyczny design, o długości 146 mm, doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami wnętrz – od nowoczesnych po tradycyjne.
Srebrny połysk nadaje mu niepowtarzalny blask, który rozświetli każdą przestrzeń. Łatwy w montażu, uchwyt świetnie sprawdzi się zarówno w kuchni, łazience, jak i w sypialni. Dzięki uniwersalnej kolorystyce oraz klasycznemu wyglądowi, z łatwością wkomponuje się w meble z różnych materiałów i wykończeń.
Decydując się na nasz uchwyt, inwestujesz w ponadczasową estetykę oraz funkcjonalność. Nie tylko zwiększysz komfort użytkowania swoich mebli, ale również wzbogacisz ich wygląd o elegancki akcent. To drobny detal, który czyni wielką różnicę. Wybierz uchwyt meblowy mosiężny klasyczny 3 srebrny połysk i ciesz się wyjątkowym stylem w swoim domu. Idealnie będzie pasował do kuchni w stylu klasycznym.
Każdy element jest odlewem obrabianym ręcznie – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać, że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. W przypadku różnych partii, pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice kolorystyczne.
Wysyłka do 3 dni roboczych.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




















