Gałka mosiężna gładka 37x28mm mosiądz szczotkowany
82,00 zł zawiera 23% VAT
10 w magazynie
Darmowa dostawa od 400zł
Informacje Dodatkowe
| Nr katalogowy | U-1082 |
| Typ | Gałka meblowa |
| Materiał | Mosiądz |
| Wykończenie | Mosiężny szczotkowany |
| Średnica x Wys | 28x 37 mm |
| Średnica podstawy | 22 mm |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 1 szt. |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Gałka meblowa wykonana z litego mosiądzu o eleganckim, szczotkowanym wykończeniu. Klasyczny kształt kuli sprawia, że jest to ponadczasowy detal, który podkreśla charakter zarówno nowoczesnych, jak i tradycyjnych mebli. Przyjemna w dotyku, solidna i zabezpieczona lakierem przeciw utlenianiu mosiądzu — idealnie sprawdzi się w szafkach, szufladach, komodach czy meblach kuchennych.
Jej ciepły, złoty odcień mosiądzu pięknie komponuje się z naturalnym drewnem, bielą, czernią i głębokimi kolorami frontów. To subtelny, ale wyraźny akcent, który odmieni każdy mebel.
Otwór montażowy – gwint wewnętrzny M4. W zestawie z uchwytem dodajemy śruby M4 o długości 25 mm – 1 szt. Każdy element jest poddany ręcznej obróbce wykończeniowej – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
W przypadku braku na magazynie o czasie realizacji informujemy indywidualnie do zamówienia.

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.




















