Uchwyt meblowy kryształ przezroczysty 150mm z nóżką DO WYBORU
98,00 zł zawiera 23% VAT
Darmowa dostawa od 400zł
Informacje dodatkowe
| Nr katalogowy | U-4713 |
| Typ | Uchwyt relingowy |
| Materiał | Szkło kryształowe przezroczyste i mosiądz |
| Wykończenie | DO WYBORU: mosiądz szczotkowany, srebrny połysk, czarny matowy |
| Dł x Wys | 150 x 35 mm |
| Rozstaw nominalny otworów | 96 mm |
| Możliwość regulacji rozstawu otworów | TAK |
| śruba w zestawie | M4 x 25 mm 2 szt. |
| Powłoka zabezpieczająca mosiądz | TAK |
| Kolec ustalający w podstawie | NIE |
Uchwyt meblowy – szkło kryształowe w kolorze przeźroczystym z mosiężna stopą w trzech kolorach: czarnym matowym, srebrnym połysku i mosiężnym szczotkowanym. Nóżki mają dwa kształty. Długość elementu szklanego: 150 mm; Wysokość ze stopą: 35 mm.
Otwór montażowy – gwint wewnętrzny M4. W zestawie z uchwytem dodajemy śruby M4 o długości 25 mm – 1 szt. Każdy element jest poddany ręcznej obróbce wykończeniowej – możliwe są odchyłki wymiarowe +/- 1 mm.
Zdjęcia prezentowanego produktu zostały wykonane przez nas i przedstawiają rzeczywisty produkt. Należy pamiętać że odzwierciedlenie kolorów produktów zależy od rodzaju, ustawień i kalibracji monitora. Pomiędzy produktami mogą występować nieznaczne różnice wynikające z ręcznej obróbki wykańczającej.
Wysyłka do 4 dni roboczych.
W przypadku braku na magazynie o czasie realizacji informujemy indywidualnie do zamówienia.
Przeznaczenie i użytkowanie
| Przeznaczenie |
Uchwyt do mebli wewnętrznych, dekoracyjny |
| Nie stosować |
Meble kuchenne, meble o wysokim i podwyższonym natężeniu użytkowania – meble kuchenne, główne szafki łazienkowe, powierzchnie szklane, meble dziecięce, blisko źródeł ciepła |
| Fronty | Maksymalne dopuszczalne wymiary frontu to 600 x 400mm |
| Szuflady | Maksymalne obciążenie robocze szuflady: 4kg |
| Montaż |
Zgodnie z instrukcją. Pozostawić dostęp do śruby montażowej w celu dokręcenia lub demontażu. W przypadku szuflad o szer. powyżej 300 mm nie stosować pojedynczego uchwytu. |
| Dodatkowe informacje |
Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci Nie przekręcać uchwytu w trakcie montażu, Nie przekręcać uchwytu w trakcie użytkowania, Postępować zgodnie z instrukcją przesłaną po zakupie. |

Zobacz też nasze świeczniki
Przejdź do naszego sklepu swiecznikiozdobne.pl i wybierz piękny świecznik dla swojego wnętrza.
















































































